Святкування Дня землевпорядника відбувається кожної другої суботи березня і започатковане після прийняття Указу Президента України від 11 листопада 1999 року за ініціативи Державного комітету із земельних ресурсів та Спілки землевпорядників України.

1

Професія землевпорядника по праву вважається найдревнішою професією, адже земля завжди виступала як засіб і предмет праці, просторовий базис, рушійним чинником сталого розвитку. І сьогодні перед Україною постала нагальна проблема модернізації системи управління земельними ресурсами, яка б відповідала викликам часу.

У зв’язку з чим, зважаючи на необхідність виконання в значних обсягах робіт із землеустрою, а саме обстежувальні, вишукувальні, топографо-геодезичні, картографічні, проектні та проектно-вишукувальні роботи, що здійснюються з метою складання документації із землеустрою, підготовку і випуск фахівців здійснює і Мукачівський аграрний коледж.

Працювати землевпорядником в Україні – те ж саме, що нафтовим розпорядником в Дубаї або банкіром у Швейцарії. Наша земля – всім землям земля, адже такого чорнозему ніде не знайти. Тому працюй, землевпорядник, на благо Батьківщини, за що низький тобі уклін від усього українського народу.

Отож, вітаємо всіх причетних до цієї професії зі святом. Успіхів вам у почесній і відповідальній справі. Від вашого професіоналізму залежить наскільки по-господарськи використовується наша земля, в якому стані вона буде передана нащадкам. Бажаємо успіхів у здійснення своєї професійної діяльності.

Бібліотека коледжу

Black & White!IceTheme templates are designed and crafted by a talented team