20171117 082122   

Сільське господарство – одна з найважливіших галузей економіки України. Від працівників сільського господарства залежить, що ми їстимемо завтра, і як ці продукти вплинуть на наше життя.

1 

Міжнародний день студента відзначається у багатьох країнах світу 17 листопада. Головне студентське свято – чудовий привід відволіктися від навчальних буднів. Однак, історія його виникнення пов’язана з сумними подіями воєнних років.

 

1   

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. 

 DSC 5502  

 

Шановні викладачі, студенти, співробітники!

Відтепер і в нашій бібліотеці Ви зможете долучитись до міжнародного руху Буккросинг.

 1  

Міжнародний день ООН в Україні відзначається 24 жовтня. Цей день є річницею з моменту прийняття Статуту ООН – документу, який описує всі цілі та напрями в роботі Організації Об’єднаних Націй. Україна серед перших держав підписала цей документ і ввійшла до групи засновників організації.  

Black & White!IceTheme templates are designed and crafted by a talented team